KARGO

Gönderileriniz bölgenize en uygun kargo firması aracılığı ile teslim edilmektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

İstenilen adrese

Online sipariş sürecinde, fatura adresi otomatik olarak teslimat adresi “Teslimat adresi” adımında kabul edilir. Teslimat adresi ile ilgili bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır. Siparişinize ait faturanız, e-posta adresinize gönderilir. Kargo firması tarafından, SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.


Farklı Adrese Teslimat

“Teslim adresini” sipariş adımında farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Teslimat adres bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
Kargo firması tarafından SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.
Faturanız e-posta adresinize e-fatura olarak gönderilir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra, çoğunlukla 1-2 iş günü içerisinde adresinize gönderilmek üzere kargoya teslim edilir.Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Zorunlu durumlarda ise imza yerine sms ile kod talep edebilir ve tarafınıza iletilen kod ile siparişinizi kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.