İade ve Değişim

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri 30 gün içinde iade edebilir, 90 gün içinde değişim yapabilirsiniz.

“Hesabım” alanında yer alan “Siparişlerim” listesinden iade etmek istediğiniz siparişinizi seçiniz. “Sipariş Detayı” sayfasından “ İade Talebi” butonuna basınız. Ekranda çıkan iade kodu ile birlikte iade gönderiminizi tamamlayınız. 

İade adresi: Çobançeşme Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Şahmerdan Sokak No:10 Bahçelievler, İstanbul

İade koşullarına uyan ürünlerin ücret iadesi, iade onay mailiniz geldikten sonra 2 ile 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Sitemizden aldığınız ürünlerin değişimi 90 gün içinde yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

 

Değişim talep ettiğiniz ürününüzün; tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme birimi tarafından değişim şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Talebiniz 20 iş günü içerisinde, faturanız veya irsaliye makbuzunuz ile birlikte onaylandıktan sonra işleme alınır. 

 

Tek kullanımlık ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

Bu ürün dışında t-rain.com’dan aldığınız tüm ürünlerimizde yalnızca beden değişikliği yapılabilmektedir, renk yada farklı model değişikliği yapılamamaktadır.

Farklı renk yada model değişikliği talep ettiğinizde ücret iadesi gerçekleştirilerek yeniden sipariş vermeniz talep edilmektedir.

 

bize ulaşın
    Konu